ساخت وبلاگ گیربکس اتوماتیک دیجی بروز کاور موبایل نمونه سوال امتحانی آذر دیجی لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل گت موب خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
قیمت میلگرد ابرکوه چگونه تعیین می شود؟

خرید و فروش آهن، انواع میلگرد، پروفیل، تیرآهن، ورق، نبشی و ن

قیمت میلگرد ابرکوه چگونه تعیین می شود؟

مجتمع فولاد سرمد ابرکوه در شهرک صنعتی بنا شده در جنوب یزد سرگرم به فعایت است . از مهم ترین تولیدها این شرکت میلگرد ابرکوه یزد هست . این مجتمع هم جهت با بقیه فعالان صنعت فولاد در مملکت , در قضیه ساخت مقاطع فولادی فعالیت می کند و هر ساله بخش مهمی از مقاطع فولادی ما یحتاج در بخش مرکزی مرزوبوم را تامین می کند .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/فولاد-بافق-یزد-/8/view/

میلگرد ابرکوه جانور در بازار , در محاسبه A3 که در حقیقت پرکاربردترین کیفیت ساخت میلگرد است ایجاد می‌شود . شایان ذکر است این مجتمع فعال در سال 1391 بوسیله بخش محرمانه فعال‌سازی و به افتتاح رسیده است . اکثر اوقات اشخاص مشغول به کار درین این موسسه از فارغ التحصیلان در دانشکده های شهر یزد و توابع آن می باشند .

این مبادرت با فعال سازی واحد رابطه صنعت در دانش کده صورت پذیرفته است . نیروهای فعال در‌این مجتمع در دو واحد نورد و فولاد سازی کار می‌کنند . توان تولیدی این دو واحد بطور هر ساله حدودا 1200 بدن شمش و میلگرد است .

قیمت میلگرد ابرکوه
تاریخچه کمپانی :

سوله و کمپانی صنعت های آهن و فولاد سرمد ابر کوه در سال 1391 در یک کدام از بخش ها کمتر پیشرفته استان , کیلومتر 15 جاده ابرکوه به یزد در زمینی به مساحت 150 هکتار پیاله دوران کمتر از سه سال و به صورت کمپانی سهامی مختص تاسیس شوید .

برای احداث این واحد تولیدی حدود 24 میلیون یورو سپرده گذاری ارزی و بیش تر از 250 میلیارد تومان سپرده گذاری ریالی شده‌است همینطور این کارگاه میتواند هر ساله 450 هزارتن میلگرد را در سه کشیک کاری ایجاد و مسئله اشتغال حدود 400 نفر را مهیا نماید که حال 70 درصد نیروهای این موسسه مستقر شهرستان و در صورت عدم حضور نیروهای تخصصی دراین شهرستان از بیرون از شهرستان تامین می شود .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/شاهین-بناب-/13/view/

محصول ها کمپانی :

اشکال میلگرد با قطر 8 تا 32 میلی متر A3
تیرآهن
شمش
طریق شناسایی میلگرد ابر کوه یزد :

کاغذ معرفی تولید ها , متصل به میلگرد
ویژگی ها حک شده بر روی میلگرد
گواهینامه در اختیار گرفتن کیفیت تولیدات

قیمت میلگرد ابرکوه

قسمتی از طرح های گسترش کمپانی :

کامل شدن زنجیره ساخت
تامین شمش فولادی موردنیاز واحد نورد
فراگیری موءثر و همیشگی
تولید شغل مستقر با ساخت واحد رابطه صنعت و دانش گاه
احداث واحد فولاد سازی با گنجایش 600 هزار بدن مقاطع شمش به بعدها 150*150*12000 در سال ( که تا سال 95 حیث به دست آوردن تاسیسات زیربنایی بیش تر از 25 % ترقی داشته است . )

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/شاهین-بناب-/13/view/


سوله فولاد سرمد ابرکوه یزد
سوله میلگرد ابرکوه یزد با بهره‌برداری از تکنولوژی روز عالم , به امداد حامیان مالی و سپرده گذاری دو کمپانی بسط معدنی چادرملو که 65 % سپرده گذاری این مجتمع فولادی را بر عهده گرفته اند , مبنا گذاری شد . سوله میلگرد ابرکوه با انگیزه تامین قسمتی از نیاز فولاد مملکت در اسفند سال 1391 با حضور وزیر صنعت و عده ای از مسئولان استان یزد در کیلومتر 15 جاده ابرکوه یزد تاسیس شوید .

این مجموعه با امداد عده ای از مدیران و کارشناسان باسابقه صنعت فولاد به همراه متخصص ها برنا , توانست چرخ اقتصاد و ایجاد این سوله را بچرخاند . این زمینه آنقدر مورد اهمیت قرار گرفت که به پاس تقدیر از مردمان , تصمیم بر آن شد که 80 % تعمیر کار خویش را از اهل یک محل استان یزد تعیین نماید .

کمپانی میلگرد ابرکوه با افتتاح از واحد نورد , بضاعت و توان گنجایش ساخت 450 هزار بدن میلگرد در سال را داراست . در تارنما کارگاه میلگرد ابرکوه می‌توانید میزان ایجاد هر ساله میلگرد را ببینید که نشان دهنده میزان ایجاد این سوله است . در مجاورت این خط ساخت , یک کارگاه ایجاد شمش فولاد با گنجایش اسمی هر ساله 600 هزار بدن در آذر سال 1395 به افتتاح رسید .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/ابرکوه-یزد/27/view/

+ نوشته شده در چهارشنبه 10 ارديبهشت 1399ساعت 15:40 توسط ismaeil sahab | | تعداد بازدید : 0