ساخت وبلاگ گیربکس اتوماتیک دیجی بروز کاور موبایل نمونه سوال امتحانی آذر دیجی لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل گت موب خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
مجتمع فولاد شاهین بناب

خرید و فروش آهن، انواع میلگرد، پروفیل، تیرآهن، ورق، نبشی و ن

مجتمع فولاد شاهین بناب

تاریخچه کمپانی :

مجتمع فولاد شاهین بناب در سال 1387 در شهرستان بناب شهرک صنعتی بناب در زمینی به مساحت 140 هکتار تاسیس شد که کلاً هفت خط نورد گرم و دو خط ذوب و ریخته گری فولاد دارااست . کنسرسیوم فولاد صنعت بناب در سال 1390 , مجتمع فولاد بناب را به همراه 4 کمپانی تابعه را خریداری کرد و نهایتا مدیر آن به دست یک کدام از موسسه ها تابعه یعنی مجتمع فولاد صنعت بناب سپرده شد .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/ابرکوه-یزد/27/view/

قیمت میلگرد آجدار کارخانه ظفر بناب | خرید میلگرد آجدار کارخانه ظفر ...

تولید ها کارگاه :

اشکال میلگرد آج دار
تیر آهن
مفتول های آلیاژی
نبشی و ناودانی
شمش فولادی با بعدها 150*150 و با ارتفاع 6 یا این که 12 متر


موسسه ها تابعه فولاد شاهین بناب :

مجتمع فولاد شاهین بناب
مجتمع فولاد صنعت شهریار
مجتمع فولاد سهند
توسعه فولاد شهریار


بعضی از طرح های توسعه و گسترش مجتمع فولاد شاهین بناب :

کامل شدن پروژه های ناتمام و زنجیره ایجاد فولاد
وصال به گنجایش ایجاد 2 میلیون و 500 هزار بدن در سال
بهبود دائمی و ارتقاء کیفیت و کارایی
ورود به فرابورس و عرضه سهام کمپانی
توسعه و گسترش و تداوم در جهت حفاظت از محیط زیست

ارزش میلگرد

آهن باکس – قیمت میلگرد ، تیرآهن ، نبشی ناودانی ، قوطی و پروفیل ...
بها میلگرد ; در دو مدل آجدار و معمولی در لیست تحت قابل بازدید است . گروه آهن آنلاین ارزش روز میلگرد را در برندها و کارخانه‌های تولیدی دارای اعتبار ارائه و عرضه مینماید . تنی چند از کارخانه‌هایی که بها تولیدها آنان‌را میتوانید در لیست پایین کاوش فرمائید به شرح ذیل است :

اهواز , وسط , نیشابور , شاهرود , ذوب آهن , ابهر , نطنز , کاشان , راد همدان , بافق یزد , نورد گرم سمنان , ظفر بناب و آناهیتا گیلان .

طبق ایده ها کارشناسان اسرون :

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/پلیمر-طلایی-یزد/50/view/

ارزش میلگرد به عارضه ها گوناگون همواره نوسانات بخش اعظمی را تجربه میکند . به دلیل حجم بالای مصرف این پروفیل در صنعت های متفاوت از جمله ساختمان سازی , این تغییرات ناگهانی تاثیر چشمگیری در محاسبات مالی پروژه‌ها خواهد داشت و یک کدام از مهمترین کارداران گزینش کننده بها سازه‌ها محسوب می‌شود .

آسرون این قابلیت و امکان را برای شما آماده آورده تا میلگرد متبوع خویش را در استانداردها و سایزهای گوناگون از کارگاه و یا این که بنگاه بارگیری نمائید .

در کنار این لیست ارزش محاسبه آنلاین وزن میلگرد آجدار , معمولی , شفت و بولت برای مشتریان گرامی قرار داده شده‌است . از سایر جزئیات جان دار در لیست بها میلگرد می‌توان به مورخ و ساعت پایانی به‌روزرسانی اشاره نمود . شما همینطور می توانید با کلیک بر روی آیکون جان دار در ستون پایان دارای ربط به هر جنس , نوسانات ارزش را ببینید .


کارگاه شاهین بناب

قیمت میلگرد روز بازار آهن,وزن میلگرد,میلگرد اصفهان,بناب,نیشابور ...
میلگرد آجدار شاهین بناب یک کدام از تولید ها تولیدی مجتمع فولاد صنعت بناب است . مجتمع بناب در سال ۱۳۸۳ در زمینی به مساحت ۱۳۰ هزار هکتار به صورت کمپانی سهامی یگانه تأسیس شوید . در این طریق دو کارگاه ذوب و ریخته گری مداوم و هفت خط نورد گرم با تجهیزات زیربنایی خوب هم تأسیس نمود که‌این خطوط ذوب از تکنولوژی نوین کوره قوس الکتریکی با گنجایش ایجاد ۵۰ بدن سود می‌برد .

از تولید ها این شرکت می شود به اشکال میلگرد آجدار , تیرآهن , نبشی و ناودانی اشاره نمود . گروه آهن پرایس هم در عملکرد است به مراد فروش میلگرد آجدار شاهین بناب به مشتریان خویش سرویس رسانی کند . کارگاه صنعت بناب با سود گیری از بخش ذوب و ریخته گری قابلیت و امکان ایجاد همه بعد ها میلگرد شاهین بناب و دیگر مقاطع فولادی را داراست .

لازم به ذکر است که خطوط ذوب و ریخته گری مو جود در مجتمع فولاد شاهین بناب از تکنولوژی نوین کوره قوس الکتریکی با گنجایش ایجاد ۵۰ بدن فایده میبرد . این‌راه برای توشه اولیه بوسیله مجتمع فولاد صنعت بناب در شمال غرب مرزوبوم در اکنون بهره‌برداری و به کارگیری هست . از تولید ها تولیدی این موسسه در خط نورد گرم می شود به گونه های میلگرد آجدار A۳ از سایز ۸ تا ۳۲ , تيرآهن , نبشي و ناوداني و گونه های


مجتمع فولاد شاهین بناب در مورخ 1381 , با مدیر بخش سری روند ساخت خویش را آغاز نمود و توانست در سال 1383 به بهره‌برداری رسیده و کار خویش را آغاز کند .
شاهین بناب توانست با شعار سازمانی ایمن بسازید و همینطور امکانات و دستگاه های هوشمند ایتالیایی , اشکال میلگرد های سایز 8 تا 32 را با بالاترین کیفیت ممکن ساخت کند .
سرعت نورد میلگرد A3 شاهین بناب در میان 5 تا 6 ثانیه میباشد که در جور خویش بی سابقه است .

آرم اختصاری میلگرد شاهین بناب BSCT می‌باشد که به صورا حک شده بر روی میلگرد ها قرار دارا‌هستند .
گنجایش ساخت مجتمع فولاد صنعت بناب به صورت هر ساله 600 هزار بدن می‌باشد که به خاطر پایین ساخت های بنیادین و ماهر , امکان ارتقا میزان ساخت را هم داراست .

https://www.asroon.ir/news/detail/آسرون--صفر-تا-صد-محصولات-فولادی-در-قم/1047/view/

مجتمع فولاد صنعت بناب

قیمت میلگرد | قیمت مصالح ساختمانی | گروه مهندس پلاس
هلدینگ فولاد صنعت بناب در پایان سال 1390 خورشیدی تشکیل شوید و مجتمع فولاد بناب را به همراه شرکتهای تابعه را از بسط فولاد تبریز خریداری نمود و تحت عنوان یکی هلدینگ های نو مجتمع فولاد صنعت بناب معرفی شوید .
واحد تولیدی فولاد بناب , در زمینی به مساحت 140 هکتار و در شهرستان بناب از استان آذرباجان شرقی قرار گرفته است .
از جمله تجهیزات ویژه این مجتمع , در دست بودن جاده مهم , نیروگاه و خطوط انتقال گاز و آب هست .

همه محصول ها شاهین بناب دارنده استاندارد های ضروری هست که از در بین می شود به گواهینامه سیستم رئیس کیفیت ISO 9001 - 2008 از شرکتDNV نروژ اشاره کرد که همین علتی بر بالا بودن میزان تقاضای تولید ها این مجموعه در بازارهای داخلی و فرنگی باشد .
این مجموعه در سال 1396 و به مناسبت روز درختکاری , در جهت حفاظت و حمایت از محیط زیست , به کاشت 1250 اصله نهال پرداخت که نیز تعداد با شاغلین در‌این این موسسه بود .

تولیدات مجتمع فولاد شاهین بناب


شاهین بناب از تولیدکنندگان برتر در مسئله اشکال شمش های فولاد و آلیاژی میباشد که در 2 واحد ذوب شاهین و ذوب شهریار به ایجاد می رسند .
همینطور از محصول ها فراوان مالامال تقاضای این شرکت میلگرد آجدار از مقدار های 8 الی 32 و کیفیت های A2 و A3 می‌باشد .
در کنار این تولید ها هم گونه های مقاطع آلیاژی مانند تیرآهن , نبشی و ناودانی هم به ایجاد می رسند که توانسته است سبد خرید جامعی را در اختیار خریداران قرار دهد .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/شاهین-بناب-/13/view/

+ نوشته شده در سه شنبه 16 ارديبهشت 1399ساعت 11:07 توسط ismaeil sahab | | تعداد بازدید : 0