ساخت وبلاگ گیربکس اتوماتیک دیجی بروز کاور موبایل نمونه سوال امتحانی آذر دیجی لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل گت موب خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
قیمت ورق سیاه - کاربردهای ورق سیاه

خرید و فروش آهن، انواع میلگرد، پروفیل، تیرآهن، ورق، نبشی و ن

قیمت ورق سیاه - کاربردهای ورق سیاه


ورق سیاه چیست؟
ورق سیاه جور مسطح فلز آهن است که تماما صاف و صیقلی می‌باشد . ورق سیاه به صورت کلی به دو صورت رول فرم و شیت فرم ( برش شده ) ایجاد و به بازار عرضه می گردند . در ایجاد ورق از دو جور تکنولوژی گوناگون به کار گیری می شود که اسم های نورد سرد و نورد گرم به آن ها اطلاق می شود . در نورد گرم متاع خروجی ورق سیاه نامیده شده , ایجاد ورق با تکنولوژی نورد گرم به‌این معناست که مواد نخستین ساخت ورق در دما های دوچندان بالا ذوب شده و در طی این فرایند ورق ظاهری مبهوت به خویش می‌گیرد و به دلیل رنگ ظاهری آن در بازار از اصطلاح ورق سیاه برای آن به کارگیری می شود .
لوله مانیسمان چه می باشد؟ مقایسه لوله مانیسمان با بقیه لوله های صنعتی

ورق سیاه
این بخش می‌توانید ارزش ورق سیاه در گونه های مارک های مو جود بازار جمهوری اسلامی ایران را تماشا نمایید . برای اطلاع از بها بقیه تولید ها و اخذ مشورت کردن خرید می‌توانید با کارشناسان کمپانی تماس حاصل نمایید تا از ارزش پایانی ورق سیاه با خبر گردید .

https://www.asroon.ir/products/detail/پشم-شیشه/112/view/

کاربرد های ورق سیاه

ورق سیاه در گونه های متفاوت و با ضخامت ها و آلیاژ های گوناگونی در بازار موجود هست , با اعتنا به صخامت های گوناگون این متاع کاربردهای متمایز در صنعت و ساختمان سازی نیز دارا هستند . به طور کلی از ورق های با ضخامت بیشتر به دلیل مشقت بیشترشان در ساخت تانکر ها و سیلندر گاز به کار گیری میشود . درین صفحه بیشتر درباره ی ورق سیاه با استاندارد ST37 حرف خوا‌هیم کرد . کاربردهای این فرآورده و ارزش ورق سیاه در پی آورده شده‌است .

1 . صنعت ساختمان سازی
2 . صنعت کارخانه سازی
3 . اتومبیل آلات
4 . ساخت لوله
5 . ایجاد پروفیل

1 . نورد گرم که دارنده گرمایی بیشتر از 1000 سکو فارنهایت است که نتایج این عملیات ورق فولادی سیاه است با اسم تجاری Hot rolled sheet . این گرمای بسیار سبب ساز انعتاف پذیری بیشترورق و صورت پذیری خوب تر است .


2 . نورد سرد که نتایج این عملیات ورق های روغنی است .
نرمی یا این که مشقت ورق های سیاه بسته به جور الیاژی داراست که در ان مصرف شده شده‌است و هر چه درصد این کربن بیشتر باشد ورق دشوار تری به دست می اید . ورق های سیاه امروزه در صنعت کاربرد های فراوانی دارااست و جمهوری اسلامی ایران یکی ساخت کنندگان پیروز در این مورد است .


از این گونه بیشتر در ساخت امکانات کشاورزی ساخت قطعات ماشین تانکر سازی فحان کشتی سازی و در مصارف خانگی نیز برای ساخت ابگرمکن و . . . استعمال میشود .

انواع ورق هاي روغني - ورق روغني سرد

استاندارد های این گونه ورق در میان ST33 تا ST52 می باشد و پر استفاده ترین جور این ورق ST37 است که بیشتر در ساخت لوله و یا این که ساختمان سازی و کاربرد دارااست . این جور ورق به دو صورت عرضه میشود که بستگی به َضخامت دارااست , در شرایطی‌که ضخامت ورق تا 15 میلی متر باشد به صورت رول ساخت میشود و در‌حالتی که ضخامت بیشتر ازاین‌مقدار باشد به طریق شیت ایجاد وارد بازار میشود .

https://www.asroon.ir/products/detail/ورق-روغنی/122/view/


کارگاه های ساخت ورق سیاه

در جمهوری اسلامی ایران پنج کارگاه موجود است که ورقهای سیاه با استاندارد ST37 ایجاد میکند که عبارتند از :

1 - فولاد مبارکه اصفهان
2 - سوله فولاد کاویان اهواز
3 - سوله فولاد اکسین اهواز
4 - کارگاه نورد اهواز
5 - کارگاه فولاد گیلان


ارزش ورق سیاه


که هرمورد از این کارگاه های فوق ورقهای تولیدی را با بعد ها اختصاصی به خویش ایجاد میکند .


بطور نمونه فولاد مبارکه ورقهای 2 میلیمتر تا 15 میلیمتر به صورت رول و شیت با عرضهای 1 و 1 . 25 و 1 . 5 متر ایجاد میکندو همینطور فولاد کاویان اهواز ورقهای 8 میلیمتر تا 50 میلیمتر بصورت شیت و به بعدها 1 . 25*6 مترو 1 . 5*6 متر به وجود می آورد . به طور کلی یک کدام از مهترین موراد تاثیر گذار در ارزش

https://www.asroon.ir/products/detail/ورق-سیاه/120/view/

+ نوشته شده در پنجشنبه 8 خرداد 1399ساعت 12:58 توسط ismaeil sahab | | تعداد بازدید : 0