ساخت وبلاگ گیربکس اتوماتیک دیجی بروز کاور موبایل نمونه سوال امتحانی آذر دیجی لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل گت موب خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
معرفی مجتمع فولاد ظفر بناب

خرید و فروش آهن، انواع میلگرد، پروفیل، تیرآهن، ورق، نبشی و ن

معرفی مجتمع فولاد ظفر بناب


مجتمع فولاد ظفر بناب یکی از مجهزترین شرکت ها در ساخت انواع مختلف میلگرد و تیرآهن فولادی می باشد . این واحد تولیدی از سال 86 به افتتاح رسید و اکنون به یکی از وسیع ترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی در ایران تبدیل گشته است .

قیمت میلگرد ظفر بناب

فاز یک فولاد ظفر بناب با ظرفیتی نزدیک به تولید 200 هزار تن مقاطع فولادی در سال به بهره‌برداری رسید و فاز دوم این شرکت بعد از 4 سال از فاز یک به اسم مجتمع فولاد نوین گستر بناب تاسیس شد.
ساخت تیرآهن ظفر بناب و نبشی و ناودانی این موسسه هم در فاز سوم و در سال 96 رقم خورد و بعداز آن کارگاه ظفر بناب به یکی از بزرگ ترین تامین کنندگان آهن آلات مرز و بوم تبدیل گشت .

تیرآهن ظفر بناب در دو نوع IPE و INP و در سایزهای 27 - 12 ساخت و روانه بازار مصرف می‌گردد. وزن تیرآهن 14 ظفر بناب برای هر شاخه 12 متری به میزان 155 کیلوگرم هست .

از کاربردهای این محصول می توان به به کارگیری در پوشش سقف ها , پل های آشیانه زنبوری و بنا های سنگین وزن اشاره نمود . بقیه ویژگی ها این محصول را می‌توانید صفحه این کارخانه در اسرون مشاهده نمایید.

خط ساخت تیرآهن، نبشی و ناودانی ظفر بناب به مساحت 9000 متر مربع با قابلیت ایجاد موارد فوق براساس و مبنای IPE وتیرآهن بال پهن موازی سبک طبق استانداردهای 2 - 1 - 1791 7 - I - 16348 در تیم تولید تیرآهن می‌باشد.

این مجموعه در سالهای 93 و 95 موفق به اخذ واحد نمونه صنعتی استان آذربایجان شرقی شد و تولید آن در زمره کیفیت خوب مقاطع تولیدی درایران نایل گشت.

مجتمع فولاد ظفر بناب

شناخت شرکت و مجتمع فولاد ظفربناب


فولاد ظفر بناب از سال ۱۳۸۶ گنجایش خویش را به دویست هزار تن در سال رساند و پس از گسترش و اجرای فاز دوم آن در سال ۱۳۹۰ با اسم تجاری فولاد ظفر نوین گستر انجام شد که گنجایش اسمی ساخت آن بالغ بر سیصد هزار تن در سال می‌باشد .

فولاد ظفر بناب با ۶۰۰ نفر نیروی کار به صورت بی واسطه و ۵ هزار نفر به صورت غیر واسطه , هر ساله ۴۰۰ هزار تن محصولات فولادی مانند میلگرد , تیرآهن , نبشی و ناودانی تولید می کند.

رعایت اصول استاندارد جهانی و ملی در ساخت محصولات فولادی و همینطور دسترسی به شاهراه ترانزیتی و همجواری با نیروگاه حرارتی ۶۵۰ مگاواتی سهند بناب و دسترسی پرسرعت به جاده های مشرف با نواحی گوناگون جمهوری اسلامی ایران و نزدیکی به گمرک های مرزی برتری نسبی در میدان صنعت برای این کارخانه ایجاد نموده است .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/قوطی-پروفیل-صباح/35/view/

در سال ۱۳۹۵ فاز ۳ این مجتمع در حوزه تیرآهن , نبشی , ناودانی احداث و در سال ۱۳۹۶ به افتتاح رسید.

این موسسه با استقبال خرید ۸۰ درصدی از محصول تیرآهن در بخش صادرات به بقیه کشورها مواجه شده‌است .

روش تشخیص میلگرد ظفر بناب نشانه اختصاری ( ZN . CT ) حک شده بر روی میلگرد ها هست .

بناب آذربایجان شرقی دو سوله ذوب آهن ظفر و شاهین را در خویش جای داده که هر دو مجتمع فولاد انواع میلگرد با کیفیت خوب و استاندارد را ایجاد و در بازار آهن و فولاد کشور‌ایران وارد می کنند .

به دلیل نزدیکی استان آذربایجان شرقی با مرزهای شمالی و شمال غربی کشور, تولیدات کارخانجات این استان متقاضی و مشتریان زیادی در بازار صادرات آهن آلات به کشورهایی مثل ارمنستان , گرجستان , ترکیه و استان های شمالی عراق داراست .

در آذربایجان شرقی قیمت میلگرد در کارخانه ناب تبریز نیز عرضه می شود. واین کارخانه نیز انواع مقاطع فولادی را تولید می کند.

+ نوشته شده در دوشنبه 19 خرداد 1399ساعت 10:01 توسط ismaeil sahab | | تعداد بازدید : 0